Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Bezobilné krmivo pro psy N&D Prime Natural Delicious GRAIN FREE Dog Adult Mini Boar and Apple 7 kg

Špičkové holistické krmivo pro psy miniaturních až malých plemen psů do 10 kg váhy v dospělosti. Granule Natural Delicious neobsahuje žádné obiloviny, vhodné pro alergické jedince. Hypoalergenní krmivo pro psy.


Katalogové číslo: NDGFMBA

Výrobce: Farmina Pet Food Italy


Cena: 1019.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

  • Granule Natural Delicious Boar and Apple pro psy miniaturních až malých plemen, která nepřesáhnou 10 kg váhy v dospělosti. Delikátní receptura, granulky uzpůsobené malým plemenům, lze je snadno rozkousat a spolknout.
  • Granule pro psy Natural Delicious obsahují čerstvé maso z divočáka, tzv. červené maso, které pochází z polodivokých stád kanců v Umbrii v Toskánsku. Maso z divočáka představuje významný zdroj důležitých bílkovin. V krmivech Natural Delicious nejsou použita žádná mražená masa, ani chemická barviva, zchutňovadla či konzervanty
  • Prášek z přírodního jablíčka, které krmivo mimo jiné obsahuje, působí jako přirozený antioxidant, který chrání Vašeho pejska před volnými radikály, navíc jsou důležitým zdrojem vlákniny, která napomáhá optimálnímu zažívání psa.
  • Natural Delicious krmivo pro psy obsahuje také špenát, který je bohatý na vitamíny, minerály a stopové prvky. Obsah mrkve, pak působí jako přírodní zdroj vitamínu A, stejně jako hrášek s obsahm vitamínu B1 a Thiaminu. Léčivé rostliny pak zlepšují duševní i tělesnou pohodu Vašeho mazlíčka.

 

Složení:

 

Čerstvé vykostěné divoké prase (22%), sušené maso z divokého prasete (20%), brambory, čerstvé vykostěné kuře, sušené kuřecí maso, kuřecí tuk, sušená celá vejce, sušené ryby, rybí olej, vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy, sušená jablka (0,5%), prášek z granátových jablek, sušený sladký pomeranč, prášek ze špenátu, psyllium (0,3%), prášek z černého rybízu (0,3%), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kořen kurkumy (0,2%), glukosamin, chondroitin sulfát, extrakt z afrikánu (zdroj luteinu).

 

Aditiva na 1kg: Výživové přísady: Vitamín A 15000 MJ, Vitamín D3 1500 MJ, Vitamín E 600 mg, Vitamín C 150 mg, Niacin 37,5 mg, kyselina pantothenová 15 mg, Vitamín B2 7,5 mg, Vitamín B6 6 mg, Vitamín B1 4,5 mg, Vitamín K 1,5 mg, Vitamín H 0,38 mg, kyselina listová 0,45 mg, Vitamín B12 0,1 mg, cholin 2500 mg, betakaroten 1,5 mg, chelát zinku analogické metioninové hydrolázy 910 mg, chelát manganu analogické metioninové hydrolázy 380 mg, chelát železa analogické metioninové hydrolázy 250 mg, chelát mědi analogické metioninové hydrolázy 88 mg, selenometionin 0,4 g, DL-Metionin 4000 mg, taurin 1000 mg, L-karnitin 300 mg.

 

Organoleptické přísady: Extrakt z aloe vera 1000 mg, extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt ze zrníček hroznů 100 mg. Antioxidanty: extrakt z rozmarýnu

 

Analytické složky: Hrubý protein 37%, čisté tuky a oleje 18%, hrubá vláknina 2,6%, popel 7,9%, vápník 1,3%, fosfor 0,9%, Omega-6 3,3%, Omega-3 0,9%, DHA 0,5%, EPA 0,3%, glukosamin 1200 mg/kg, chondroitin 900 mg/kg. Energická hodnota: ME 3770 kcal/kg - 15,8 MJ/kg.

 

Návod k použití: Krmná dávka: viz tabulka. Váš pes musí mít vždy k dispozici misku čisté vody v průběhu celého dne. Uvedená množství jsou doporučené denní dávky v gramech, je možné, že dávka se bude muset přizpůsobit potřebám vašeho psa. Je doporučeno ze začátku míchat N&D s předchozí používanou stravou. Skladujte na chladném a suchém místě v uzavřeném balení. Vyrobeno 18 měsíců před datem spotřeby vytištěným na balení. Net hmotnost, datum spotřeby, šarže a registrační číslo jsou uvedeny na zadní části obalu.
Facebook
Reklama