Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Granule pro psy Calibra Dog Premium Line Senior & Light 12 kg

Vylepšená receptura krmiva Calibra, určená pro psy starší a stárnoucí, ale také pro psy s nadváhou nebo kastrované psy. Granule Calibra Premium Line pro psy mají nižší obsah tuků a jsou snadno stravitelné.


Katalogové číslo: CPSL12

Výrobce: Calibra krmivo NOVIKO s. r. o.


Cena: 599.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Krmivo pro psy Calibra Premium Line Senior and Light je speciální krmivo, které je určeno pro stárnoucí pejsky od 7 let věku. Nová vylepšená receptura krmiva Calibra Premium Line Senior & Light.

Granule Calibra Premium Line Senior jsou také vhodné pro psy s nadváhou a s tendencí k přibívání na váze, pro psy s nižší pohybovou aktivitou, ale také pro psy kastrované, kteří mívají velmi často sklony k nadváze.

Krmivo Calibra Premium Line má nižší hladinu fosforu aby nedocházelo k zatěžování ledvin a jater stárnoucíc psů.

Vysoký obsah kuřecího masa v granulích zajišťuje velmi dobrou stravitelnost a vysokou chutnost krmiva pro psy.

Obsažené antioxidanty v krmivu zpomalují proces stárnutí a podporují vitalitu psa, navíc krmivo celkově podporuje zdravé klouby a kosti.

Lososový olej zajišťuje zdravou a pružnou pokožku psa, ale také přirozeně hebkou a zářivou srst.
 

Složení

kuře 32 % (kuřecí maso 20 %, kuřecí moučka 12 %), kukuřice, pšenice, oves, sušená jablka, kuřecí tuk (konzervovaný přírodními tokoferoly), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, lososový olej (1 %), mrkev (1 %), hrášek (1 %), petržel (0,5%), extrakt ze slávky zelenoústé (zdroj glukosaminu 260 mg/kg), chondroitin sulfát (160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), kořen čekanky (zdroj fructo-oligosacharidu 70 mg/kg), extrakt z juky (60 mg/kg), β-glucany (50 mg/kg).

Analytické složky

hrubé bílkoviny21,0 %obsah tuku9,0 %hrubá vláknina3,5 %hrubý popel6,2 %vlhkost10,0 %vápník1,3 %fosfor1,0 %omega-3 mastné kyseliny0,1 %omega-6 mastné kyselin0,8 %energetická hodnota3 450 kcal/kg

 

 Facebook
Reklama