Menu E-shop
Aktuality

Krmiva Barking Heads pro psy AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg a 2 kg recepturám krmiva Barking Heads pro psy, získáváte automaticky 2 x 300g lahodných kapsiček pro psy ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Barking Heads pro psy naleznete ZDE.


 


Krmiva Meowing Heads pro kočky AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg recepturám krmiva Meowing Heads pro kočky, získáváte automaticky 2 x 100g lahodných kapsiček pro kočky ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Meowing Heads pro kočky naleznete ZDE.


Blog
Vaše dotazy


Kapsička pro kočky Brit Care Cat Chicken & Cheese Pouch 80 g

Superprémiová kapsička pro kočky s kuřecím masem a sýrem ve vlastní šťávě. Kapsička pro kočky obsahuje až 95% masa z kuřete, je snadno stravitelná. Kapsička má hypoalergenní složení, vhodná pro citlivé a alergické kočky.


Katalogové číslo: BCCPCH

Výrobce: Vafo Praha, s. r. o. krmiva Brit


Cena: 20.00 CZK

Dostupnost: sklademObjednat       

Kuřecí kapsička pro kočky, která je velice chutná díky vysokému podílu čerstvého kuřecího masa (95% masa) ve vlastní šťávě, které platí za optimálně stravitelné a bohaté na důležité proteiny.

 

Kapsička pro kočky má čistě hypoalergenní složení, takže je také velmi vhodná pro jedince s citlivým zažívacím systémem nebo pro ty, které trápí potravinová alergie. Kapsička neobsahuje žádná chemická barviva ani zchutňovadla.

 

Složení: Kuřecí prsa 42 %, sýr, rýže, modifikovaný škrob, tuňákový olej, voda.

Analytické složky: Protein 12 %, Tuk 2 %, Popel 2 %, Vlhkost 83 %.

 

Zákazníci také vyhledávají: kuřecí kapsička pro kočky, kapsička s kuřecím masem pro kočky, hypoalergenní kapsička pro kočky, hypoalergenní konzerva pro kočku, hypoalergenní krmivo pro kočku, masové kapsičky pro kočky, brit care cat pro kočky.

 Facebook
Reklama