Menu E-shop
Aktuality

S nákupem 12 kg pytlů granulí Brit Care Grain Free dostanete barel na krmivo ZDARMA!

 

Akce s krmivi Brit CARE DOG Grain Free  - zakupte libovolné 12 kg balení granulí Brit Care Grain Free pro psy a získáváte automaticky originální a velmi praktický zásobník na krmivo ZDARMA. Barel zajistí čerstvost granulí, zachování chuti a brání proniknutí škůdců ke krmivu. Akce platí do vyprodání zásob výzradního dodavatele.


 


Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


Brit Care Cat Pouches Seabream 80 g

Superprémiová kapsička pro kočky s masem z pražmy ve vlastní šťávě. Kapsička pro kočky obsahuje až 95% masa z pražmy, je snadno stravitelná.


Katalogové číslo: BCCPCH

Výrobce: Vafo Praha, s. r. o. krmiva Brit


Cena: 23.00 CZK

Dostupnost: sklademObjednat       

Kapsičky pro kočky Brit Care jsou extrémně lahodné, šťavnaté masové kapsičky (95 % masa ve vlastní šťávě) - vyrobeno z masa určeného pro lidskou spotřebu! 

Krmivo Brit Care je vyrobeno z přírodních, nealergenních a vysoce stravitelných surovin, které nezatěžují organismus a zamezují výskytu potravních intolerancí.

Kapsička pro kočky, které preferují maso z ryby.

SLOŽENÍ:

contains 95% meat in gravy.

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: protein 10 %, tuk 1 %, vlhkost 87 %, hrubý popel 1,5 %,

 

 Facebook
Reklama