Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Kapsička pro koťata Brit Care Cat Chicken & Chees Kitten Pouch 80 g

Superprémiová kapsička pro koťata s kuřecím masem a sýrem ve vlastní šťávě. Kapsička pro koťata obsahuje až 95% kuřecího masa, je snadno stravitelná, vhodná pro citlivé zažívání i pro alergická koťata.


Katalogové číslo: BCCPCH

Výrobce: Vafo Praha, s. r. o. krmiva Brit


Cena: 20.00 CZK

Dostupnost: skladem 10 ksObjednat       

Kapsičky pro koťata Brit Care jsou vysoce delikátní, díky přírodní šťávě (maso 95% ve vlastní šťávě) a velmi vysokému podílu čerstvého kuřecího masa, které je pro kočky velmi snadno stravitelné a navíc je bohaté na přírodní minerální látky a proteiny.

 

Kapsička pro kotě Brit Care se vyznačuje čistě hypoalergenním složením, takže je vhodná pro koťátka jak s citlivým bříškem tak i pro ty, které trápí potravinová intolerance.

 

Složení: Kuřecí prsa 43 %, sýr 4 %, rýže, modifikovaný škrob, tuňákový olej, voda.

Analytické složky: Protein 12 %, Tuk 2 %, Popel 2 %, Vlhkost 83 %.

 

Zákazníci také vyhledávají: kapsičky pro kočky, kočičí kapsičky, kapsička pro kočku, paštiky pro kočky, kapsičky Brit pro kočky, paštika pro kočky, kuřecí maso pro kočky, kapsička pro koťata, kitten, brit care.Facebook
Reklama