Menu E-shop
Aktuality

Akce Calibra Dog Ultraprémium s originálním barelem na krmivo zdarma!

 

Nyní k nákupu velkých balení krimv pro psy Calibra Dog 14 kg získáte automaticky originální a velmi praktický barel na krmivo ZDARMA. Barel na granule napomáhá zachovat jejich čerstvost, aroma a křupavost. Akce platí pouze do vyprodání zásob výhradního dodavatele.


 


Blog
Vaše dotazy


Brit Care Cat Pouches Chicken and Chees Kitten 80 g

Superprémiová kapsička pro koťata s kuřecím masem a sýrem ve vlastní šťávě. Kapsička pro koťata obsahuje až 95% kuřecího masa, je snadno stravitelná.


Katalogové číslo: BCCPCH

Výrobce: Vafo Praha, s. r. o. krmiva Brit


Cena: 23.00 CZK

Dostupnost: sklademObjednat       

Kapsičky pro koťata Brit Care jsou extrémně lahodné, šťavnaté masové kapsičky (95 % masa ve vlastní šťávě) - vyrobeno z masa určeného pro lidskou spotřebu! 

Krmivo Brit Care je vyrobeno z přírodních, nealergenních a vysoce stravitelných surovin, které nezatěžují organismus a zamezují výskytu potravních intolerancí.

SLOŽENÍ:

obsah 95% masa ve vlastní šťávě

ANALYTICKÉ SLOŽKY: protein 12 %, tuk 2 %, vlhkost 83 %, hrubý popel 2 %,Lahodné, šťavnaté masové kapsičky (95 % masa ve vlastní šťávě) - vyrobeno z masa určeného pro lidskou spotřebu! Krmivo Brit Care je vyrobeno z přírodních, nealergenních a vysoce stravitelných surovin, které nezatěžují organismus a zamezují výskytu potravních intolerancí.

SLOŽENÍ:

contains 95% meat in gravy.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: protein 12 %, tuk 2 %, vlhkost 83 %, hrubý popel 2 %,Facebook
Reklama