Menu E-shop
Aktuality

N&D granule pro psy nyní AKCE! Barel na granule ZDARMA!

 

Ke koupi 12kg, 10 kg nebo 7 kg granulí pro psy nebo pro kočky získáváte automaticky ZDARMA originální barel na krmivo pro psy nebo pro kočky. Barel zabraňuje úniku aroma granulí, chrání před vysycháním a vlhkostí, ale také před škůdci. Zakupte krmivo pro psy N&D nebo granule pro kočky N&D a máte barel ZDARMA doma! Pozor, akce platí do vyprodání skladových zásob dodavatele.


 


Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na podzim a zimu!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Blog
Vaše dotazy


Applaws granule pro psy, applaws krmivo pro psy


Applaws granule pro psy, které mají hypoalergenní složení, nízký glykemický index, neobsahují žádné obiloviny. Bezobilné granule pro psy Applaws obsahují vysoký podíl čerstvých mas v té nejvyšší kvalitě, dále pak zeleneninu, bylinky, probiotika, ale také kloubní výživu pro psy, pro podporu pohybového aparátu. Granule Applaws neobsahují žádné geneticky modifikované potraviny, žádná chemická barviva, zchutňovadla, konzervanty. Krmivo pro psy Applaws je dostupné v několika masových variantách a dle velikosti a stáří pejska.


Kategorie: KRMIVA PRO PSY, PAMLSKY > GRANULE podle značek > Applaws granule pro psy


Facebook
Reklama