Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Strom pro kočky, prolézačka pro kočky


Kočky potřebují uspokojovat své základní instinkty, hlavně ty, které žijí v domácnostech a mezi takový patří také lezení, šplhání, škrábání, skákání. K tomtu dobře poslouží stromy pro kočky, které poskytují úkryt, umožňují šplhání, skákání i odpočinek. Strom pro kočky, kočičí stromy, stromy pro kočky, šplhadla pro kočky, prolézačky pro kočky, prolézačka pro kočku, tunely pro kočky, kočičí strom, odpočívadla pro kočky, odpočívadlo pro kočky a mnoho dalšího nabízí náš e-shop.


Kategorie: POTŘEBY PRO KOČKY > Pelíšky pro kočky, kukaně > Strom pro kočky, prolézačka pro kočky


      

Odpočívadlo pro kočky FALCO 117 x 70 x 38 cm

Luxusní odpočívadlo pro kočky, které slouží zároveň jako škrabadlo. Odpočívadlo pro kočky obsahuje celkem dva pelíšky a dvě schovávačky, prolézačky pro kočky.

Dostupnost: 2 dny
2899.00 CZK

Škrabadlo pro kočky LUCANO 110 x 58 x 48 cm

Luxusní škrabadlo pro kočky, které slouží zároveň jako odpočívadlo se dvěma pelíšky a hračkami na hraní. Škrabadlo Lucano se skládá ze schovávačky, odpočívadla a pelíšku. Nejen, že kočičce udělá radost, ale zároveň bude ozdobou interiéru.

Dostupnost: 2 dny
2669.00 CZK
Facebook
Reklama