Menu E-shop
Aktuality

S nákupem 12 kg pytlů granulí Brit Care Grain Free dostanete barel na krmivo ZDARMA!

 

Akce s krmivi Brit CARE DOG Grain Free  - zakupte libovolné 12 kg balení granulí Brit Care Grain Free pro psy a získáváte automaticky originální a velmi praktický zásobník na krmivo ZDARMA. Barel zajistí čerstvost granulí, zachování chuti a brání proniknutí škůdců ke krmivu. Akce platí do vyprodání zásob výzradního dodavatele.


 


Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


Oster Mark II - Poloprofesionální stříhací strojek

Stříhací strojek vhodný do menších psích salonů nebo pro chovatele psů.


Katalogové číslo: OSA 113-86

Výrobce: Oster Proffesional Product


Cena: 2530.00 CZK

Dostupnost: 2 dnyObjednat       

  • poloprofesionální strojek s výměnnými noži - je vhodný do menšího salonu - určen především chovatelům na úpravu jejich psů.
  • PIVOT motor zaručuje dlouhodobou životnost.
  • Lze použít na všechna plemena.
  • Prostřihávací nůž 5 mm ve výbavě - lze dokoupit nože od výšky 0,1 mm do 5 mm - pro vyšší střih lze dodat sadu nasazovacích hřebenů až do 24 mm

  • Zajišťujeme také servis stříhacích strojků a broušení nožů u nás prokazatelně zakoupených.

    Jste-li naším novým zákazníkem, tj. objednávate u nás zcela poprvé, nebude Vám toto zboží odesláno na dobírku, viz obchodní podminky - Doprava a platba za zboží.


Facebook
Reklama