Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


APTUS EFORION mix olej pro psy, Olej na srst pro psy 200 ml

Doplněk stravy pro psy, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Vysoce účinný s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Aptus Eforion pro psy pro nesvědivou kůži.


Katalogové číslo: APTOL

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 519.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Doplněk stravy pro psy, který obsahuje vysoký podíl esenciálnímch mastných kyselin, jež jsou důležité pro zdravou a nesvědivou pokožku, ale také kvalitní a lesklou srst.

 

Vlastnosti

  • Eforion olej pro psy obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata.
  • Esenciální mastné kyseliny pro psy se musí psovi podávat v krmení, případně jako doplněk k běžné krmné dávce, jelikož je psi si nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství.
  • Mastné kyseliny jsou nedílnou a důležitou součástí imunitního systému psa.
  • Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů.
  • Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny (LPS - lipolysacharid toxin spjatý s určitou bakterií)
  • Příznakem nedostatku kvalitních mastných kyselin je suchá, šupinatá a svědivá kůže, vypadávající srst bez lesku, která nadměrně vypadává.

 

Návod k použití

Eforion olej pro psy se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů. Doplňky stravy obsahující mastné kyseliny jsou nezbytné zvláště při krmení nízkotučnou dietou, například při podávání určitých typů suchého krmiva. Eforion olej se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.

 

Dávkování

 

Při poruchách kůže, srsti či drápů, dále u březích fen a rostoucích štěňat 1 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně, podávejte přímo do tlamy nebo zamíchejte do krmiva.

Malí psi 2 – 3 ml
Střední psi 5 – 6 ml
Velcí psi 8 – 12 ml
Kočky 1 – 2 ml

 

Udržovací dávky jsou poloviční, tzn. 0,5 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně. Olej se dávkuje po kapkách: 10 kapek = 0,5 ml.

Balení

Doba použitelnosti: 2 roky
Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C, po prvním otevření uchovávejte v chladničce (8°C – 15°C).
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Balení: lahvička 200 ml

Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %.

Pozor

Doporučuje se, aby příčinu kožních potíží zjistil veterinární lékař. Veterinárního lékaře kontaktujte také v případě, že máte podezření na zánět kůže (dermatitidu), anebo kožní příznaky při podávání Eforionu olej přetrvávají.

Obsah živin:
Sušina 98,5 %
Tuk v sušině 87,6 %
Výživná hodnota 3,2 j./kg

Doplňkové látky z premixu:
Vitamin E 7,5 mg/ml
(jako tokoferol alfa) 6,8 mg/ml

1 ml oleje obsahuje 238,1 mg kyseliny linolové (LA), 98,3 mg kyseliny alfalinolenové (ALA), 7,5 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 3,4 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 2,2 mg dokosahexaenové (DHA).

Složení:
Řepkový olej 88 %, olej z pupalky dvouleté 9,18 %, rybí olej 2 %, přídavek vitaminů 0,82 %, antioxidační přípravek 0,01 %.Facebook
Reklama