Menu E-shop
Aktuality

Sušené mořské ryby pro psy NATURECA

 

Nově máme v nabídce delikátní pamlsek pro psy a to 100% přírodní sušené mořské ryby! Sušené ryby pro psy NATURECA jsou vysoce stravitelné, bohaté na omega nenasycené mastné kyseliny. Mořské ryby pro psy představují hypoalergenní pamlsek pro psy.


Blog
Vaše dotazy


APTUS EFORION mix olej pro psy, Olej na srst pro psy 200 ml + APTUS BIORION tablety na srst a kůži ZDARMA navíc

Doplněk stravy pro psy, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Vysoce účinný s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Aptus Eforion pro psy pro nesvědivou kůži.


Katalogové číslo: APTOL

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 479.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

K nákupu doplňku stravy pro psy APTUS EFORION Mix získáte automaticky ZDARMA tabletky APTUS BIORION.

 

Doplněk stravy pro psy, který obsahuje vysoký podíl esenciálnímch mastných kyselin, jež jsou důležité pro zdravou a nesvědivou pokožku, ale také kvalitní a lesklou srst.

 

Vlastnosti

  • Eforion olej pro psy obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata.
  • Esenciální mastné kyseliny pro psy se musí psovi podávat v krmení, případně jako doplněk k běžné krmné dávce, jelikož je psi si nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství.
  • Mastné kyseliny jsou nedílnou a důležitou součástí imunitního systému psa.
  • Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů.
  • Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny (LPS - lipolysacharid toxin spjatý s určitou bakterií)
  • Příznakem nedostatku kvalitních mastných kyselin je suchá, šupinatá a svědivá kůže, vypadávající srst bez lesku, která nadměrně vypadává.

 

Návod k použití

Eforion olej pro psy se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů. Doplňky stravy obsahující mastné kyseliny jsou nezbytné zvláště při krmení nízkotučnou dietou, například při podávání určitých typů suchého krmiva. Eforion olej se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.

 

Dávkování

 

Při poruchách kůže, srsti či drápů, dále u březích fen a rostoucích štěňat 1 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně, podávejte přímo do tlamy nebo zamíchejte do krmiva.

Malí psi 2 – 3 ml
Střední psi 5 – 6 ml
Velcí psi 8 – 12 ml
Kočky 1 – 2 ml

 

Udržovací dávky jsou poloviční, tzn. 0,5 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně. Olej se dávkuje po kapkách: 10 kapek = 0,5 ml.

Balení

Doba použitelnosti: 2 roky
Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C, po prvním otevření uchovávejte v chladničce (8°C – 15°C).
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Balení: lahvička 200 ml

Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %.

Pozor

Doporučuje se, aby příčinu kožních potíží zjistil veterinární lékař. Veterinárního lékaře kontaktujte také v případě, že máte podezření na zánět kůže (dermatitidu), anebo kožní příznaky při podávání Eforionu olej přetrvávají.

Obsah živin:
Sušina 98,5 %
Tuk v sušině 87,6 %
Výživná hodnota 3,2 j./kg

Doplňkové látky z premixu:
Vitamin E 7,5 mg/ml
(jako tokoferol alfa) 6,8 mg/ml

1 ml oleje obsahuje 238,1 mg kyseliny linolové (LA), 98,3 mg kyseliny alfalinolenové (ALA), 7,5 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 3,4 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 2,2 mg dokosahexaenové (DHA).

Složení:
Řepkový olej 88 %, olej z pupalky dvouleté 9,18 %, rybí olej 2 %, přídavek vitaminů 0,82 %, antioxidační přípravek 0,01 %.Facebook
Reklama