Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


APTUS EFORION Forte kapsle pro psy, vitamíny na srst pro psy 60 tbl + APTUS BIORION tabletky ZDARMA navíc

Doplněk stravy pro psy, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Vysoce účinný, s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Pes suchá kůže, svědivá kůže a vypadávající srst.


Katalogové číslo: AEFO60

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 469.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

K nákupu doplňku stravy pro psy APTUS EFORION Forte získáte automaticky ZDARMA tabletky APTUS BIORION.

 

Aptus Eforion Forte pro psy je doplněk stravy bohatý na esenciální mastné kyseliny, které jsou nutné pro zdravou, nesvědivou pokožku a krásně hebkou, zářivou a hlavně nevypadávající srst psů.

 

Vlastnosti

 

  • Aptus Eforion forte kapsle obsahují omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v optimálně vyváženém poměru pro psy.
  • Esenciální mastné kyseliny je nutné podávat psům k běžné denní krmné dávce, případně jako doplněk stravy, jelikož psi je nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství.
  • Mastné kyseliny hrají důležitou roli ve zdravém imunitním systému psa.
  • Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny.
  • Příznakem, že psovi chybí esenciální mastné kyseliny je pak suchá, šupinatá a svědivá kůže, ale také nevzhledná vypadávající srst bez lesku.
  • Biotin pro psy se jako koenzym v malých množstvích podílí na rozmanitých metabolických procesech proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismech.
  • Biotin je nutný pro správnou funkci kůže, srsti a drápů u vašeho psího kamaráda.

 

Návod k použití

 

Eforion forte se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů. Doplňky stravy obsahující mastné kyseliny jsou nezbytné zvláště při krmení nízkotučnou dietou, například při podávání určitých typů suchého krmiva. Eforion forte se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.

 

Dávkování

 

Pro psy i kočky 1 kapsle na 10 kg hmotnosti jedenkrát denně. Jedna kapsle váží 0,74 g.

Balení

 

Doba použitelnosti: 2,5 roku
Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C, po prvním otevření uchovávejte v chladničce (8°C – 15°C).
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Balení: 60 kapslí (44 g) a 200 kapslí (148 g)

Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %.

Pozor

 

Doporučuje se, aby příčinu kožních potíží zjistil veterinární lékař. Veterinárního lékaře kontaktujte také v případě, že máte podezření na zánět kůže (dermatitidu), anebo kožní příznaky při podávání Eforionu forte přetrvávají.

Obsah živin:
Sušina 95 %
Tuk v sušině 75 %
Energetická hodnota 3 j./kg

Doplňkové látky z premixu:
Vitamin E 13,5 mg/g
(jako tokoferol alfa) 12,3 mg/g
Biotin 0,054 mg/g
Zinek (Zn) E6 6,7 mg/g

1 kapsle obsahuje 280 mg kyseliny linolové (LA), 38 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 10 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 7 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA).

Složení:
Olej z pupalky dvouleté 57,5 %, želatina 18,8 %, rybí olej 8,9 %, glycerol 8,7 %, vitamino-minerální premix 6,1 %.Facebook
Reklama