Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


APTUS ATTAPECTIN tablety pro psy proti průjmu a zažívacím potížím 30 tbl

Minerální přípravek pro psy a kočky postižené dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem). Doplněk stravy pro psy a pro kočky, který na sebe váže toxiny.


Katalogové číslo: ATTP30

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 289.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

  • Zklidňuje dočasné trávicí obtíže
  • Doporučujeme pro zastavení akutního průjmu a při řídké stolici
  • Velikost balení: 30 tablet
  • Vyvinuto pro psy a kočky postižené dočasnými trávicími problémy jako je akutní průjem, řídká stolice či časté pohyby střev. Pokud se stav zvířete po 3 dnech užívání nezlepšuje, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.
  • Doplňkové krmivo pro psy a kočky.

Vlastnosti

Účinnými látkami přípravku Attapectin jsou attapulgit a pektin, které chrání stěny trávicího systému, vážou na sebe bakteriální toxiny a produkty střevní fermentace a transportují je skrze trávicí trakt.

Při dlouhodobém používání mohou attapulgit a pektin vázat i užitečné substance, např. souběžně podávané léky, vitaminy a železo.

Proto se nedoporučuje podávat Attapectin dříve než tři hodiny po medikaci.

Návod k použití

Attapectin se používá při dočasných trávicích potížích u psů a koček. Zvířeti musí být současně k dispozici dostatečné množství tekutin (minimálně 0,5-1 dcl/kg/den), vody nebo lépe elektrolytového nápoje (např. Nutrisal®). Potřeba tekutin se zvyšuje, jestliže zvíře zvrací nebo trpí těžkým průjmem.

Dávkování

 TabletPočet aplikací/denTrvání léčbyMalí psi (méně než 10 kg)12–32–3 dnyStřední psi (10–20 kg)1–22–32–3 dnyVelcí psi (více než 20 kg)2–32–32–3 dnyKočky12–32–3 dny

 

 
Tablety lze podle potřeby rozdrtit a rozpustit ve vodě. Jedna tableta váží 0,7 g.

 Facebook
Reklama