Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Aptus PRO SPORT DOG pasta pro psy, energetická pasta pro sportovní psy 100 g

Aptus PRO SPORT DOG je vhodným zdrojem energie, urychluje obnovení sil a normalizuje svalový metabolismus po proběhlé fyzické aktivitě. Doplněk stravy pro psy pracovní, ve výcviku a s vyšší fyzickou aktivitou.


Katalogové číslo: APSD100

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 230.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

  • Zdroj rychlé energie pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží
  • Sportovní pasta pro psy
  • Díky své koncentrované pastovité formě je vhodným zdrojem energie, urychluje obnovení sil a normalizuje svalový metabolismus po proběhlé fyzické aktivitě.
  • Balení 100 g

 

Přípravek obsahující esenciální svalové aminokyseliny BCAA, nenasycené mastné kyseliny (omega 3 v lososovém oleji, omega 6 ve slunečnicovém oleji a omega 9 v olivovém oleji), karnitin pro zrychlení metabolismu tuků, maltodextrin jako rychlý zdroj energie, dále vitaminy a antioxidanty. Určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží – sport, služební, záchranářští a myslivečtí psi, psi na výstavách, i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou.

Doplňkové krmivo pro psy.

 

Složení

Slunečnicový olej 35,62%, lososový olej 27%, proteinový hydrolyzát 14%, glycerylmonostearát 8%, maltodextrin 7,3%, olivový olej 6 %.

 

Doplňkové látky:
L-glutamin 1 000 mg, L-arginin 400 mg, beta-glukan 300 mg, L-carnitin 200 mg, vitamin E 100 mg, magnesium laktát 70 mg, síran hořečnatý 10 mg, vitamin B6 0,9 mg.Facebook
Reklama