Menu E-shop
Aktuality

S nákupem 12 kg pytlů granulí Brit Care Grain Free dostanete barel na krmivo ZDARMA!

 

Akce s krmivi Brit CARE DOG Grain Free  - zakupte libovolné 12 kg balení granulí Brit Care Grain Free pro psy a získáváte automaticky originální a velmi praktický zásobník na krmivo ZDARMA. Barel zajistí čerstvost granulí, zachování chuti a brání proniknutí škůdců ke krmivu. Akce platí do vyprodání zásob výzradního dodavatele.


 


Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


Virbac Allerderm Spot on 6 x 4 ml Skin Lipid Complex pro psy a kočky do 10 kg

Allerderm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží. Napomáhá při svědivé a podrážděné pokožce, při vypadávání srsti a alergiích.


Katalogové číslo: VALL4

Výrobce: Virbac


Cena: 569.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

  • Allerderm Spot-on obsahuje "Skin Lipid Complex" - výjimečnou kombinaci ceramidů a mastných kyselin, které jsou podobné těm přítomným u normální, zdravé kůže koček a psů.
  • Allerderm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží.
  • Jedná se o podpůrnou terapii kožních onemocnění díky kombinaci složek, které pomáhají obnovit integritu kůže a její vyváženost.
  • Allerderm spot-on obnovuje funkci epidermis jako ochranné bariéry, což vede ke zvýšené hydrataci, menší citlivosti a k vyšší ochraně.
  • Obnovená epidermální celistvost pomáhá kůži zůstat v dobrém stavu
  • Snadná a pohodlná aplikace.
  • Napomáhá při svědivé a podrážděné pokožce, při vypadávání srsti, matné srsti navrací lesk a vitalitu.
  • Vhodné také jako podpůrný prostředek při alergiích.


Facebook
Reklama