Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Virbac Allerderm Spot on 6 x 2 ml Skin Lipid Complex pro kočky do 10 kg

Allerderm spot-on je určen pro topické použití u koček s poškozenou nebo oslabenou kůží. Napomáhá kočkám při svědivé a podrážděné pokožce, při vypadávání srsti a alergiích.


Katalogové číslo: VALL10

Výrobce: Virbac


Cena: 390.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Allerderm Spot-on pro kočky obsahuje "Skin Lipid Complex" - výjimečnou kombinaci ceramidů a mastných kyselin, které jsou podobné těm přítomným u normální, zdravé kůže koček a psů.

Allerderm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží.

Jedná se o podpůrnou terapii kožních onemocnění díky kombinaci složek, které pomáhají obnovit integritu kůže a její vyváženost.

Allerderm spot-on obnovuje funkci epidermis jako ochranné bariéry, což vede ke zvýšené hydrataci, menší citlivosti a k vyšší ochraně.

Obnovená epidermální celistvost pomáhá kůži zůstat v dobrém stavu

Snadná a pohodlná aplikace.

Napomáhá při svědivé a podrážděné pokožce, při vypadávání srsti, matné srsti navrací lesk a vitalitu.

Vhodné také jako podpůrný prostředek při alergiích.Facebook
Reklama