Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Pipeta Advantix Spot-on Antiparazitikum pro psy od 10 kg - 25kg 1 x 2,5ml POSLEDNÍ 1 KUS VÝHODNÁ CENA

Advantix pro psy ve formě spot onu. Advantix pro psy úspěšně zabíjí a odpuzuje klíšťata, moskyty a komáry dříve, než se přisají, a blechám zabrání kousat do několika minut.


Katalogové číslo: ASO25

Výrobce: Bayer, s. r. o. Animal Health


Cena: 229.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Klíšťata jsou skvěle přizpůsobena k přenosu různých virových, bakteriálních a protozoárních nemocí.

Přenosem nemocí např. boreliózy jsou hrozbou pro zdraví psa i jeho majitele.

Zatímco různé přípravky proti klíšťatům prokazovaly svoji účinnost v zabíjení klíšťat, velice málo (pokud vůbec) se vědělo o jejich schopnosti zabránit přenosu nemocí z infikovaných klíšťat.

Advantix® prokázal vysokou účinnost nejenom proti klíšťatům, ale také proti přenosu nemocí z klíšťat na psy.

Advantix® chrání před klíšťaty jejich účinným zabitím, pokud už jsou přisátá, ale hlavně jejich odpuzením (a následným zabitím) dříve, než se stihnou přisát. To představuje dvojí ochranu před nebezpečným parazitem.

 

Advantix® zabraňuje přenosu boreliózy, protože odpudí a zabije klíšťata dříve, než se stihnou přisát.

 

Advantix® představuje vskutku nepřemožitelnou kombinaci. To znamená důkladnou ochranu nejenom před klíšťaty, ale i před komáry a moskyty.

Paraziti jsou odpuzeni a zabiti dříve, než stihnou štípnout nebo kousnout. A zároveň je jedním z nejsilnějších přípravků na trhu proti blechám. Zabraňuje blechám sát krev a zabíjí blechy do 3 - 5 minut od kontaktu.

Možná si řeknete, na co je psům ochrana před komáry a moskyty ? Ale stačí, když si vyjedete se svým psem třeba jen do jižních částí Maďarska nebo k

Středozemnímu moři a už tam na něj číhá nebezpečná nemoc, zvaná leishmanióza, kterou právě tento dotěrný hmyz přenáší.

Nejlepší způsob prevence psí leishmaniózy je používání přípravku s ověřeným a dlouhotrvajícím repelentním účinkem. A takovým právě Advantix® je.

Advantix® je nejenom silný, ale také bezpečný. Jednoduše se aplikuje - jedna dávka, jednou měsíčně, kapáním.

Použití Advantixu
Aplikace je nesmírně jednoduchá. Advantix® je určený pro aplikaci na kůži. Malému pejskovi stačí jedno místo pro aplikaci, větší pes potřebuje přípravek nakapat na čtyři různá místa na kůži v hřbetní linii. Aplikujte přípravek pravidelně jednou za měsíc a zaručíte tak celoroční ochranu vašeho psa před nepříjemnými parazity i nemocemi, které mohou tito parazité na psa přenést.

Bezpečnost
Advantix® lze aplikovat březím i kojícím fenám a štěňatům od 7 týdnů věku. (Kočky se svojí unikátní fyziologií, tento přípravek netolerují. Proto Advantix® nikdy neaplikujte kočkám ! Studie v domácnostech, kde chovali kočky i psy ošetřené Advantix® společně, ale neprokázaly nežádoucí reakce u koček.

Koupání a šamponování
Někteří psi jsou často ve vodě, protože rádi plavou nebo se koupou. Obecně se doporučuje, pokud je nutné psa vykoupat, udělat to ještě před aplikací přípravku. Advantix® je možné aplikovat hned po vysušení srsti, bez dalšího čekání.

Psi milují vodu. Advantix® chrání, i když pes plave nebo je koupán. O starost méně pro Vás majitele psů.

VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE PEJSKŮ
 

Zvláštní upozornění pro každý cílový druh Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí.Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline® Spot On. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich majiteli, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

U NĚKTERÝCH CITLIVÝCH JEDINCŮ SE MŮŽE VYSKYTNOUT ALERGICKÁ REAKCE NA ANTIPARAZITIKA! ZAČNE-LI BÝT ZVÍŘE PO APLIKACI PŘÍPRAVKU APATICKÉ, SLINÍ, POTÍ SE APOD. OKAMŽITĚ VYHLEDEJTE VETERINÁRNÍ POMOC!

DATABÁZE VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ ZDE:Facebook
Reklama