Menu E-shop
Aktuality

Krmiva Barking Heads pro psy AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg a 2 kg recepturám krmiva Barking Heads pro psy, získáváte automaticky 2 x 300g lahodných kapsiček pro psy ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Barking Heads pro psy naleznete ZDE.


 


Krmiva Meowing Heads pro kočky AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg recepturám krmiva Meowing Heads pro kočky, získáváte automaticky 2 x 100g lahodných kapsiček pro kočky ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Meowing Heads pro kočky naleznete ZDE.


Blog
Vaše dotazy


Advantix Spot on Antiparazitikum pro psy od 4 kg -10 kg 1 x 1ml

Advantix pro psy ve formě spot onu. Advantix pro psy úspěšně zabíjí a odpuzuje klíšťata, moskyty a komáry dříve, než se přisají, a blechám zabrání kousat do několika minut.


Katalogové číslo: ASO10

Cena: 239.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Klíšťata jsou skvěle přizpůsobena k přenosu různých virových, bakteriálních a protozoárních nemocí.

Přenosem nemocí např. boreliózy jsou hrozbou pro zdraví psa i jeho majitele.

Zatímco různé přípravky proti klíšťatům prokazovaly svoji účinnost v zabíjení klíšťat, velice málo (pokud vůbec) se vědělo o jejich schopnosti zabránit přenosu nemocí z infikovaných klíšťat.

Advantix® prokázal vysokou účinnost nejenom proti klíšťatům, ale také proti přenosu nemocí z klíšťat na psy.

Advantix® chrání před klíšťaty jejich účinným zabitím, pokud už jsou přisátá, ale hlavně jejich odpuzením (a následným zabitím) dříve, než se stihnou přisát. To představuje dvojí ochranu před nebezpečným parazitem.

 

Advantix® zabraňuje přenosu boreliózy, protože odpudí a zabije klíšťata dříve, než se stihnou přisát.

 

Advantix® představuje vskutku nepřemožitelnou kombinaci. To znamená důkladnou ochranu nejenom před klíšťaty, ale i před komáry a moskyty.

Paraziti jsou odpuzeni a zabiti dříve, než stihnou štípnout nebo kousnout. A zároveň je jedním z nejsilnějších přípravků na trhu proti blechám. Zabraňuje blechám sát krev a zabíjí blechy do 3 - 5 minut od kontaktu.

Možná si řeknete, na co je psům ochrana před komáry a moskyty ? Ale stačí, když si vyjedete se svým psem třeba jen do jižních částí Maďarska nebo k

Středozemnímu moři a už tam na něj číhá nebezpečná nemoc, zvaná leishmanióza, kterou právě tento dotěrný hmyz přenáší.

Nejlepší způsob prevence psí leishmaniózy je používání přípravku s ověřeným a dlouhotrvajícím repelentním účinkem. A takovým právě Advantix® je.

Advantix® je nejenom silný, ale také bezpečný. Jednoduše se aplikuje - jedna dávka, jednou měsíčně, kapáním.

Použití Advantixu
Aplikace je nesmírně jednoduchá. Advantix® je určený pro aplikaci na kůži. Malému pejskovi stačí jedno místo pro aplikaci, větší pes potřebuje přípravek nakapat na čtyři různá místa na kůži v hřbetní linii. Aplikujte přípravek pravidelně jednou za měsíc a zaručíte tak celoroční ochranu vašeho psa před nepříjemnými parazity i nemocemi, které mohou tito parazité na psa přenést.

Bezpečnost
Advantix® lze aplikovat březím i kojícím fenám a štěňatům od 7 týdnů věku. (Kočky se svojí unikátní fyziologií, tento přípravek netolerují. Proto Advantix® nikdy neaplikujte kočkám ! Studie v domácnostech, kde chovali kočky i psy ošetřené Advantix® společně, ale neprokázaly nežádoucí reakce u koček.

Koupání a šamponování
Někteří psi jsou často ve vodě, protože rádi plavou nebo se koupou. Obecně se doporučuje, pokud je nutné psa vykoupat, udělat to ještě před aplikací přípravku. Advantix® je možné aplikovat hned po vysušení srsti, bez dalšího čekání.

Psi milují vodu. Advantix® chrání, i když pes plave nebo je koupán. O starost méně pro Vás majitele psů.

VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE PEJSKŮ
 

Zvláštní upozornění pro každý cílový druh Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí.Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline® Spot On. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich majiteli, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

U NĚKTERÝCH CITLIVÝCH JEDINCŮ SE MŮŽE VYSKYTNOUT ALERGICKÁ REAKCE NA ANTIPARAZITIKA! ZAČNE-LI BÝT ZVÍŘE PO APLIKACI PŘÍPRAVKU APATICKÉ, SLINÍ, POTÍ SE APOD. OKAMŽITĚ VYHLEDEJTE VETERINÁRNÍ POMOC!

DATABÁZE VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ ZDE:Facebook
Reklama