Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Krmivo pro psy Barking Heads Bowl Lickin' Chicken 2 kg

Vyvážené holistické krmivo pro dospělé psy. Granule Barking Heads pro psy obsahují čerstvé kuřecí maso z volných chovů s výtečným přírodním aroma, s obsahem zeleniny, bylinek a kloubní výživou.


Katalogové číslo: BHTLC2

Výrobce: Barking Heads NOVIKO, s. r. o.


Cena: 355.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Složení tohoto nesmírně chutného krmiva Barking Heads s kuřetem pro dospělé psy bylo pozorně vyvinuto tak, aby bylo vhodné pro všechny psy. Je to krmivo, které jako jediný zdroj proteinů využívá 55 % britského kuřete a které neobsahuje složky, jež mohou u psů působit zažívací problémy, navíc kuřecí maso je velmi snadno stravitelné a bohaté na důležité proteiny a bílkoviny.

 

Je tedy jedno, jestli si váš miláček k večeři rád dá kuře s rýží, nebo jestli navíc mívá citlivé bříško, řídkou stolici nebo trpí nadýmáním – tahle dobrota mu v každém případě přijde k chuti! Granule Barking Heads jsou vhodné i pro citlivé a alergické psy.

 

Krmivo pro psy Barking Heads Bowl Lickin' Chicken neobsahuje žádná chemická barviva, zchutňovadla, konzervanty ani GMO, ale vše je v souladu s přírodou, navíc krmivo obsahuje kloubní výživu pro podporu pohybového aparátu, kostí, šlach a kloubů vašeho psího kamaráda.
 

Dostupné v baleních po 2 kg, 12 kg. 
 

 

Složení:
55 % kuře (34 % kuřecí maso, 21 % sušené kuřecí), 19 % hnědá rýže, oves, bílá rýže, pstruh, vojtěška, 4 % hrášek, slunečnicový olej, kuřecí tuk, mořské řasy,  glukosamin 355 mg/kg, MSM 355 mg/kg, chondroitin sulfát 250 mg/kg, 0,4 % rajčata, 0,4 % mrkev, 0,4 % směs bylin (majoránka, bazalka, oregano, šalvěj, tymián, petržel), minerály
 

Analytické složky (%):
hrubý protein 26 %, hrubé tuky a oleje 17 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 7,5 %, omega-6 3,6 %, omega-3 1 %
 

Nutriční doplňkové látky (na kg):
Vitamíny: vitamín A 17 308 IU, vitamín D3 1 538 IU, vitamín E 192 mg/kg
 

Stopové prvky:
Zinek jako chelát zinku hydrát glycinu 96 mg/kg
Železo jako chelát železa hydrát glycinu 77 mg/kg
Měď jako chelát mědi hydrát glycinu 6,7 mg/kg
Mangan jako chelát manganu hydrát glycinu 5,8 mg/kg
Jód jako bezvodý jodičnan vápenatý 1,4 mg/kg
Selen jako organický selen v pivních kvasinkách CNCM I-3060 0,05 mg/kg
 

Bez přidaných umělých barviv, příchutí či konzervantů
Facebook
Reklama