Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Kiltix antiparazitní obojek pro psy proti blechám a klíšťatům 70 cm

Celosezónní velmi účinný obojek pro psy proti blechám a klíšťatům. Obojek Kiltix pro psy ochrání Vašeho psa až na 7 měsíců. Látky se nevstřebávají do krve.


Katalogové číslo: 344-9189

Výrobce: Bayer, s. r. o. Animal Health


Cena: 519.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

  • Kiltix je celosezonní obojek proti klíštatům a blechám pro psy
  • velmi účinný proti všem klíšťatům a vývojovým stádiím, plně účinný již 24hodin  po nasazení.
  • dlouhodobě účinný po celou klíšťovou sezónu - až 7 měsíců
  • výborná lokální i celková snášenlivost
  • účinné látky zůstávají na srsti zvířete, nevstřebávají se do krve - žádné riziko poškození ledvin nebo jater

 

Obojek Kiltix pro psy obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty.

 

Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále - dokonce i při koupání!

 

Kiltix® je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední, dlouhosrstá i krátkosrstá. Obojek nemění barvu ani kvalitu srsti.
Dokazuje to například terénní pokus se 149 psy různých plemen, velikosti i délky srsti. Pokus trval tři roky a po celou dobu byl pozorován vynikající účinek obojku proti napadení klíšťaty. Obojek účinkoval po celou dobu klíšťové sezóny (až 7 měsíců). V některých případech dokonce i obojek nošený 11 měsíců zabránil napadení klíšťaty. Někteří psi byli ojediněle napadeni klíšťaty, klíšťata ale uhynula ještě v srsti zvířete - to znamená, že se vůbec nepřisála. Zároveň byl obojek po celou dobu účinný proti blechám.

 

Kiltix obojek pro psy je velice dobře snášen. Účinné látky zůstávají jen v srsti psa, nevstřebávají se do krve, a proto nehrozí žádné nebezpečí poškození ledvin nebo jater.

 

Kiltix na psy se může používat u štěňat od 3 měsíců věku.

 

Výborný účinek Kiltixu® byl ověřován i ve státech jižní Evropy, v Indii, v západní a jižní Africe.
Díky Kiltixu® můžete bez obav vyrazit s Vaším psím kamarádem kamkoliv na dovolenou, aniž byste se báli napadení klíšťaty.

 

Na All4dogz také vyhledáváte: kiltix pro psy, kiltix na psa, obojek proti blechám pro psy, obojek proti klíšťatům pro psy, psí obojek, oboje na klíšťata

Kiltix pro psy

Antiparazitní obojek Kiltix pro psy proti blechám a klíšťatům.

Facebook
Reklama