Menu E-shop
Aktuality

Krmiva Barking Heads pro psy AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg a 2 kg recepturám krmiva Barking Heads pro psy, získáváte automaticky 2 x 300g lahodných kapsiček pro psy ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Barking Heads pro psy naleznete ZDE.


 


Krmiva Meowing Heads pro kočky AKCE!

 

Ke všem 1,5 kg recepturám krmiva Meowing Heads pro kočky, získáváte automaticky 2 x 100g lahodných kapsiček pro kočky ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob. Krmiva Meowing Heads pro kočky naleznete ZDE.


Blog
Vaše dotazy


Menforsan přírodní šampony pro psy


Menforsan je přírodní španělská kosmetika, která je již po několk let vyhlášenou nejen mezi chovateli psů a koček, ale také v psích salonech. Šampony pro psy Menforsan jsou velice jemné k citlivé pokožce a ostatním partiím pejsků, ale také jsou pečující a účinné. Šampony pro psy a balzámy pro psy Menforsan nejsou testovány na zvířatech a jsou šetrné k životnímu prostředí.


Kategorie: HYGIENA, ANTIPARAZITIKA > ŠAMPONY PRO PSY > Menforsan šampony pro psy


      

Menforsan Aloe Vera Šampon zklidňující, léčivý 200 ml

Velmi jemný přírodní šampon pro psy, který je vhodný pro ty, které trápí velmi citlivá pokožka, trpí kožními problémy, svědivostí. Obsah Aloe Vera zklidňuje a účinně hydratuje.

Dostupnost: 2 dny
195.00 CZK

Menforsan Anti-dandruff Šampon proti lupům s citronem 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy, který obsahuje přírodní extrakt z citronu, který účinně napomáhá zacelovat pokožku, hydratovat. Šampon má pečlivě vyvážené pH, vhodný pro velmi citlivou srst.

Dostupnost: 2 dny
195.00 CZK

Menforsan Biotin Šampon s přírodním biotinem 300 ml

Přírodní šampon španělské značky, který je vhodný při lámavé a vypadávající srsti nebo pro srst bez lesku. Šampon pro psy s regeneračními účinky, který napomáhá proti vypadávání srsti.

Dostupnost: 2 dny
215.00 CZK

Menforsan Black Fur Šampon pro intenzivní barvu černé srsti 300 ml

Přírodní španělský šampon pro psy s černousrstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zvýrazňuje přirozený černý odstín srsti Vašeho psa.

Dostupnost: 2 dny
183.00 CZK

Menforsan Black Fur Šampon pro intenzivní barvu černé srsti 5 L balení vhodné pro psí salony

Přírodní španělský šampon pro psy s černousrstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zvýrazňuje přirozený černý odstín srsti Vašeho psa.

Dostupnost: 2 dny
955.00 CZK

Menforsan Brown Fur Šampon pro zvýraznění hnědé srsti 300 ml

Přírodní španělský šampon pro psy s hnědou a rezavou srstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zesvětluje přirozený odstín srsti Vašeho psího kamaráda.

Dostupnost: 2 dny
183.00 CZK

Menforsan Foam Shampoo with Aloe Vera Pěnový suchý šampon s Aloe Vera pro psy 200 ml

Přírodní pěnový šampon pro psy obsahuje čistě přírodní a velmi účinné látky, které bez použití vody odstraňují pachy a nečistoty ze srsti psa. Pěnový šampon je vhodný pro psy, kteří se neradi vodu.

Dostupnost: skladem
259.00 CZK

Menforsan Mink Oil Ochranný šampon s norkovým olejem 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy, který obsahuje blahodárný norkový olej pro maximální výživu srsti. Šampon je velmi vhodný pro psy výstavní s pěstěnou srstí, ale také pro ty, kteří mají srst matnou bez lesku.

Dostupnost: 2 dny
182.00 CZK

Menforsan Moisturizing Hydratační šampon se zeleným jablkem pro psy 200 ml

Přírodní revitalizující šampon pro psy, kteří mají velmi suchou pokožku, lámavou a matnou srst. Výtažky z jablíčka obsahují antioxidanty, které srst a kůži provzdušní velmi jemně.

Dostupnost: 2 dny
195.00 CZK

Menforsan Odour Eliminator Šampon eliminující zápach srsti 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy s vůní skořice, která účinně napomáhá eliminovat případný zápach srsti psa. Šampon pro psy navíc hydratuje a zanechává srst krásně hebkou.

Dostupnost: 2 dny
230.00 CZK
Facebook
Reklama