Menu E-shop
Aktuality

Barel na krmivo ZDARMA ke všem 12 a 10 kg balení krmiv N&D

 

Při nákupu 12 kg nebo 10 kg granulí pro psy a pro kočky obdržíte s krmivem automaticky také praktický a originální zásobník na granule Natural & Delicious. Zásobník na granule uchovává jejich čerstvost. Nabídky platí pouze do vyprodání zásob dodavatele. 


 


ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.

 


Blog
Vaše dotazy


Stříhací strojky na psy, profesionální stříhací strojky pro úpravu psů


Kategorie profesionálních stříhacích strojků na psy, ze které si vybere každý. Nabízíme například stříhací strojky na psy značky Oster, Andis, Braun Aesculapa atd. Ke stříhacím strojkům na psy lze také zakoupit náhradní stříhací nože, hlavy. Poskytujeme servis stříhacích strojků pro psy, které byly prokazatelně zakoupeny v našem obchodě.

UPOZORNĚNÍ! Zcela novým zákazníkům, kteří nakupují v našem e-shopu poprvé, si vyhrazujeme dle obchodních podmínek, nezasílat tyto strojky na dobírku (uvedeno také u každého strojku zvlášť).


Kategorie: HYGIENA, ANTIPARAZITIKA > HŘEBENY, NOŽE, STROJKY > Stříhací strojky na psy


      

Aesculap FAV II 5 GT105 Profesionální stříhací strojek

Profesionální střihač vhodný do psích salonů nebo pro domácí použití na úpravu všech plemen psů. Strojky řady Aesculap patří mezi špičku v oblasti úpravy a stříhání psů.

Dostupnost: 2 dny
9950.00 CZK

Andis AGC 2 Profesionální dvourychlostní stříhací strojek na psy

Andis AGC 2 je velmi výkonný špičkový dvourychlostní profesionální strojek, který se nepřehřívá, s tichým chodem. Doporučujeme jak pro profesionální psí salóny, tak i pro domácí použití na stříhání a úpravu psů.

Dostupnost: 2 dny
4670.00 CZK

Andis AGC 2 Super Dvourychlostní profesionální stříhací strojek na psy

Špičkový profesionální stříhací strojek se silným motorem a dvěma volitelnými rychlostmi. Stříhací strojek určený obzvláště pro profesionální psí salony pro kvalitní úpravu srsti psů.

Dostupnost: 2 dny
4689.00 CZK

ANDIS AKU Company USA Profesionální stříhací strojek na psy

Opravdu špička mezi profesionálními stříhacími strojky pro psy. Kompatibilita s mnoha sříhacími hlavami různých značek. Stříhací strojek je plně dobíjecí, takže vám při práci nepřekáží kabel.

Dostupnost: 2 dny
8140.00 CZK

Andis PM-1 Stříhací strojek na psy set

Výkonný stříhací strojek na psy s bohatým příslušenstvím a v elegantním provedení. Strojek na stříhání psů je spíše určen pro domácí použití.

Dostupnost: 14 dnů
1480.00 CZK

Braun Aesculap Favorita Profesionální stříhací strojek na psy

Špičková a profesionální kvalita to je stříhací strojek Braun Aesculap Favorita s celosvětovou tradicí. Nabízí výběr ze 17 druhů stříhacích nožů. Doporučujeme pro psí salony.

Dostupnost: 2 dny
9970.00 CZK

Braun Akkurata Aesculap Profesionální stříhací strojek pro psy

Velmi kvalitní dobíjecí profesionální stříhací strojek s digitálním displayem a výklopným nožem s vícenásobným broušením a se sadou pěti nástavců.

Dostupnost: 2 dny
5999.00 CZK

Oster Golden A5 Profesionální dvourychlostní stříhací strojek na psy

Vysoce kvalitní profesionální stříhací strojek pro psy renomované značky, dvourychlostní, snadná údržba. Dopručuje pro psí salony, chovné stanice nebo veterináře.

Dostupnost: 2 dny
4330.00 CZK

Oster Golden A5 Profesionální jednorychlostní stříhací strojek na psy

Vysoce kvalitní profesionální stříhací strojek renomované značky, snadná údržba. Doporučujeme pro specializované psí salony nebo chovné stanice.

Dostupnost: 1 den
3970.00 CZK

Oster Mark II - Poloprofesionální stříhací strojek

Stříhací strojek vhodný do menších psích salonů nebo pro chovatele psů.

Dostupnost: 2 dny
2530.00 CZK
Facebook
Reklama