E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Krmivo pro psy Best Breeder Grain Free Small Breed Salmon with Trout, Sweet Potato & Asparagus 6 kg

Ultraprémiové krmivo s vysokým obsahem masa z lososa a tresky, doplněné o sladké brambory a chřest. Granule pro miniaturní až malá plemena psů. Vhodné pro citlivé nebo alergické jedince, podporuje optimální zažívání.


Katalogové číslo: BBGFS2

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 959.00 CZK

Dostupnost: 30 dnůObjednat       

Hlavní složku krmiva pro psy Best Breeder Grain Free Small Breed tvoří velmi vysoký podíl masa ze pstruha a lososa, jež jsou velmi bohatá na přirozené bílkoviny a minerální látky, tudíž zajistí Vašemu malému psímu kamarádovi kvalitní osvalení.

 

Navíc rybí maso je optimálně stravitelné, takže granule pro psy Best Breeder Grain Free můžeme s čistým svědomím doporučit psům, které trápí potravinová alergie, citlivé zažívání nebo svědivá, podrážděná pokožka, vypadávající a nehezká srst, průjmy, zvracení a další obtíže spojené s touto problematikou.

 

Sladké brambory pak představují skvělý zdroj enegie a napomáhají z Vašeho chlupáče udělat aktivního společníka. Lososový olej zajistí zdravou, pružnou a nesvědivou pokožku a krásně hebkou a lesklou srst.

 

Chřest obsažený v krmivu Best Breeder působí jako přirozený a účinný antioxidant proti volným radikálům.

 

V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Zákazníci také hledají: Best Breeder krmivo pro malé psy, Best Breeder recenze, Best Breeder zkušenosti s krmivem, Best Breeder Small Breed bezobilné krmivo pro psy, Best Breeder Grain Free Salmon, Trout, Sweet Potato & Asparagus, krmivo pro alergického psa, granule pro miniaturní plemena.

 

Složení:
Losos a pstruh 53% (včetně 27% čerstvého lososa a pstruha, 20% sušeného lososa, 4% lososového oleje a 2% ryby), sladké brambory (22%), hrách, brambory (6%), řepné řízky, lněné semínko, vitamíny a minerály, zeleninový vývar, doplňky Omega 3 a Omega 6, chřest (ekvivalent 7,5 g na kg produktu), FOS (92 mg / kg), MOS (23 mg / kg)


Analýza:
Hrubý protein 27%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 4,5%, hrubý popel 8%, vlhkost 8%, metabolická energie 353 Kcal / 100g, Omega 6 1,2%, Omega 3 3,6%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%


Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitaminy: vitamin A (E672) 15 000 m.mj, vitamin D3 (E671) 2 250 m.j., stopové prvky:  železo (E1) 160 mg,  jód (E2) 1.58 mg, měď (E4) 60 mg, mangan (E5) 110 mg, zinek (E6) 130 mg, selen (E8) 0.60 mgFacebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.