Menu E-shop
Blog
Menu Blog
Vaše dotazy


Granule pro psy Best Breeder Grain Free Small Breed Chicken, Sweet Potato & Herb 6 kg

Ultraprémiové granule s vysokým obsahem kuřecího masa, doplněné o sladké brambory a bylinky. Krmivo Best Breeder je určeno pro miniaturní až malé psy, je vhodné pro vybíravé psy, ale také pro psy s potravinovou alergií či citlivým žaludkem.


Katalogové číslo: BBGCH12

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 892.00 CZK

Dostupnost: 30 dnůObjednat       

Základní složku krmiva pro psy Best Breeder Small Breed Chicken tvoří vysoký podíl kuřecího masa, které je velmi bohaté na bílkoviny, které napomáhají správnému osvalení, aniž by Vám pejsek přibýval na váze.

 

Receptura krmiva Best Breeder Grain Free Chicken má perfektní stravitelnost, takže krmivo doporučit pejskům, které trápí zažívací problémy (průjem, zvracení, nepravidelná stolice atd.), ale také těm, které trápí potravinová alergie (vypadávání srsti, svědivá pokožka, časté drbání...), jelikož toto krmivo má hypoalergenní složení a navíc je bez obilovin.

 

Sladké brambory v krmivu Best Breeder zajišťují přirozený a bohatý zdroj energie a přidané bylinky krásně zklidní citlivý žaludek, napomáhají proti plynatosti - nadýmání (prdí Váš pes? Už nebude:))), přispívají k energické náladě pejska, zkrátka mají blahodárné účinky, tak, jak to už znaly naše babičky.

 

Krmivo Best Breeder Grain Free pro psa je obohaceno také o lněné semínko, které podporuje optimálmí zažívání a navíc napomáhá krásně lesklé srsti a zdravé, pružné pokožce bez svědivosti.

 

V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Zákazníci také hledají: Best Breeder Small Breed krmivo pro malého psa psa, Best Breeder recenze, Best Breeder zkušenosti s krmivem, Best Breeder bezobilné krmivo pro psy, Best Breeder Grain Free Chicken, Krmivo s kuřecím masem pro psy, granule pro citlivé zažívání, granule pro vybíravé psy, krmivo pro psy zažívání, krmivo pro vybíravého psa, pes vypadávající srst, pes svědivá pokožka, pes prdí krmivo, pes se nadýmá.

 

Složení: Kuřecí maso 56% (včetně 27% sušeného kuřete 26% čerstvě připraveného kuřete a 3% kuřecí vývar), sladké brambory (26%), hrách, řepa,
brambory (3%), lněné semínko, Omega 3, vitamíny a minerály, zeleninový vývar, majoránka, bazalka, oregano, šalvěj, tymián, petržel, FOS (92 mg / kg), MOS (23 mg / kg)


Analýza:
Hrubý protein 27%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 4,5%, hrubý popel 8%, vlhkost 8%, metabolická energie 353 Kcal / 100g, Omega 6 2,8%, Omega 3 1,2%, vápník 1,90%, fosfor 1,17%


Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitaminy: vitamin A (E672) 15 000 m.j., vitamin D3 (E671) 2 250 m.j., stopové prvky: železo (E1) 160 mg, jód (E2) 1.58 mg, měď  (E4) 60 mg, mangan (E5) 110 mg, zinek (E6) 130 mg, selen (E8) 0.60 mgFacebook