Menu E-shop
Blog
Menu Blog
Vaše dotazy


Krmivo pro psy Best Breeder Grain Free Turkey, Sweet Potato & Cranberry 12 kg

Ultraprémiové krmivo s vysokým obsahem krůtího masa, doplněné o sladké brambory a brusinky. Krmení pro psy Best Breeder vhodné pro citlivé a alergické jedince, krůtí maso je lehce stravitelné a výživné.


Katalogové číslo: BBGTL12

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 1596.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Základní složku krmiva pro psy Best Breeder tvoří velmi vysoký podíl krůtího masa, které je velmi bohaté na bílkoviny a přitom si zachovává nízký obsah tuku s vysokým výživovým podílem.

 

Krůtí masíčko je vysoce stravitelné, takže granule pro psy Best Breeder Grain Free doporučujeme především psům, které trápí zažívací problémy, problémy s nepravidelnou stolicí, ale samozřejmě také těm, které trápí potravinová alergie a svědivá pokožka.

 

Sladké brambory v krmivu Best Breeder zajišťují přirozený a bohatý zdroj energie.

 

Brusinky přidané v granulích Best Breeder jsou přirozeným antioxidantem a napomáhají ke zdravému močovému ústrojí a ledvinám Vašeho psího kamaráda.

 

V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Zákazníci také hledají: Best Breeder krmivo pro psy, Best Breeder recenze, Best Breeder zkušenosti s krmivem, Best Breeder bezobilné krmivo pro psy, Best Breeder Grain Free Lamb, Krmivo s krůtím masem pro psy, granule pro citlivé zažívání, krmivo pro psy alergií, krmení Best Breeder, krmivo pro zdravé močové cesty, krmivo s brusinkami, krmivo pro podporu ledvin.

 

Složení: 
Jehněčí maso 50% (včetně 30% čerstvě zpracovaného jehněčího masa, 18% sušeného jehněčího masa a 2% jehněčího vývaru), sladké brambory (23%), hrášek, hrachová bílkovina, brambory (6%), lněné semínko, řepná dužina, doplněk stravy Omega 3 nenasycených mastných kyselin, vitaminy a minerály, zeleninový vývar, máta (7,5 g/kg), fruktooligosacharidy (92 mg/kg), mannanoligosacharidy (23 mg/kg).

 

Analytické složky: 
Hrubý protein 26 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 8 %, vápník 2,41%, fosfor 1,5%, Omega 6 2,2%, Omega 3 1,79%

 

Nutriční doplňkové látky (v 1 kg):
Vitaminy: vitamin A (E672) 15 000 m.j., vitamin D3 (E671) 2 250 m.j., stopové prvky: železo (E1) 160 mg, jód (E2) 1,58 mg, měď (E4) 60 mg, mangan (E5) 110 mg, zinek (E6) 130 mg, selen (E8) 0,6 mg

 

Konzervováno směsí přírodního vitamínu E a extraktu z rozmarýnu – 95 m.j./kg. Facebook