E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Bravo Žvýkací tyčinka pro psy z přírodní hovězí kůže, žvýkací tyč NATURAL 10 kusů 14 cm

Žvýkací tyčinka pro psy, která je vyrobena ze 100% přírodní sušené hovězí kůže pocházející z volného chovu skotu z Argentiny. Žvýkací tyčky z kvalitní hovězí kůže jsou sušeny špičkovým způsobem, čistě přírodně, žádná chemie. Nehrozí alergie.


Katalogové číslo: THK10

Výrobce: Canipet Bravo


Cena: 109.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobené pouze z prvotřídních hovězích kůží z volně se pasoucího skotu z Argentiny. Kůže jsou pečlivě vybrané, ručně zpracované a perfektně usušené.

Výrobky Bravo jsou čistě přírodní a jsou vyráběny bez použití škodlivých nebo dokonce toxických látek.

Žvýkání pamlsků Bravo pomáhá omezovat tvorbu zubního plaku a udržovat tak zdravé a silné dásně.

Všechny výrobky Bravo jsou dodávány se 100% zárukou spokojenosti.

Velikost: 14 x 0,6 cm x 10 kusů

Složení: 100% hovězí kůže

Analýza: hrubý protein 80%, hrubé tuky a oleje 0,2%, hrubá vláknina 0,5 %, hrubé popeloviny 1,3 %, vlhkost 18%

BRAVO – VÝROBCE KVALITNÍCH ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ Z HOVĚZÍ KŮŽE PRO PSY

Firma Bravo nabízí široký výběr vysoce kvalitních výrobků z přírodní nebo ochucené hovězí kůže v nejrůznějších tvarech a velikostech.

Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny z prvotřídní ručně opracované hovězí kůže, která se suší k úplné dokonalosti v nejmodernějších sušárnách.

Všechny výrobky Bravo jsou dodávány se 100% zárukou spokojenosti.

Výrobky Bravo jsou vyráběny bez použití škodlivých nebo dokonce toxických látek pod přísným veterinárním dohledem.

Příchutě žvýkacích kostí pro psy jsou vyráběny ve vlastní továrně v USA. K výrobě se používají pouze ty nejlepší ingredience vhodné pro lidskou spotřebu, které tak vytváří jedinečné vůně a chutě.

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobené pouze z prvotřídních hovězích kůží z volně se pasoucího skotu jihoamerických farem. Všechny suroviny jsou pečlivě sledovány a zdroje jsou důkladně ověřovány.

VÝROBA

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobeny z odolné vnitřní vrstvy hovězí kůže. Prvním krokem výroby je odstranění veškeré srsti, nadbytečných solí a tuku. Dále se kůže opláchne ve velkých kádích s velkým množstvím vody, bez použití škodlivých a toxických chemikálií. Kůže je pak nastříhána a předána do výroby, kde se ručně upravuje do mnoha různých tvarů a velikostí.

Továrna na žvýkací tyčinky pro psy je vybavena průmyslovou pecí, která díky čistému přírodnímu plynu zajistí rovnoměrné a úplné, důkladné usušení kůže. Kůže nejsou záměrně sušeny na slunci, pomocí nafty, dřeva nebo jiných metod, aby z výroby neodcházely rosolovité, plesnivé nebo zapáchající výrobky.

Během procesu výroby jsou udržovány přísné stupně kontroly tak, aby bylo zajištěno, že se k zákazníkovi dostanou žvýkací pamlsky pro psy jen té nejlepší kvality.

PŘÍCHUTĚ

Firma Bravo je jedním z předních světových výrobců příchutí, které se vyrábějí v USA. V nabídce je několik příchutí (uzená slanina, jehněčí pečínka, sýrová), které Váš pes bude určitě milovat.

Proces ochucovaní je zcela jedinečný a díky tomu jsou výrobky Bravo tak žádané. Vlastní proces ochucování umožňuje permanentní proniknutí příchutě do kůže. Chuť a vůně jsou tak perfektně nakombinovány a Váš pes jistě neodolá.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Je surová kůže tyčinky pro psy bezpečná?

Ovšem, že ano, surová kůže žvýkacích tyčinek pro psy značky Bravo je plně stravitelná a bezpečná, narozdíl od buvolí kůže nebobtná v trávicím traktu zvířete. V případě, že má Váš pes velmi citlivé zažívání, konzultujte raději podání pamlsku s Vaším veterinářem.

Vždy podávejte psovi psovi odpovídající velikost žvýkací tyčinky tak, aby nedošlo k rychlému spolknutí a případnému dušení (což může hrozit u všech žvýkacích pamlsků), takže nikdy nenechávejte psovi žvýkací kosti bez dozoru, vždy v době vaší přítomnosti.

Proč je země původu žvýkacích tyčí pro psy důležitá?

Existují země, které jsou celosvětově známé pro produkci výrobků z vysoce kvalitní kůže. Argentina, kde se nachází výroba Bravo, je přávě jednou z těchto zemí a hovězí kůže jsou prvotřídní kvality a hlavně špičkově zpracované.

Je žvýkání pamlsků pro psa prospěšné?

Řekli bychom, že rozhodně ano. Žvýkání kostí pro psy Bravo pomáhá účinně omezovat tvorbu zubního plaku a udržovat tak zdravé a silné dásně. Dokonce i Vaše obuv a nábytek ocení, když svému štěněti nabídnete tuto žvýkací kost.

Proč jsou hovězí kůže lepší než buvolí?

Kosti z buvolí kůže pocházejí nejčastěji z 90% z Asijských zemí (Vietnam, Čína), kde sice získáte co nejlevnější surovinu - výrobek, ale za cenu toho, že kosti z buvolí kůže jsou vyráběny co nejlevnějším, tudíž nezdravým, nevhodným způsobem, kde není příliš dbáno a ni na hygienické podmínky, kvalitu sušení (kosti jsou často plesnivé, zapáchající mnohody až po klihu - který by klidně mohl být součástí, rozpadající se, divně lepené kdo ví čím, napuštěné aby vydržely několik let) navíc buvolí kůže v zažívacím traktu botná, není snadno stravitelná a může psovi způsobit velmi vážné zdravotní komplikace. NEKUPUJTE LACINÉ PRODUKTY Z ČÍNY!
Facebook