E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Kyjen Invincibles Ještěrka se dvěma pískátky červená 62 cm

Odolná pískací hračka pro štěňata a psy, která je vyrobena z pevného prošívaného nylonu. Uvnitř hračky jsou speciální pískátka, která pískají i po několikanásobném prokousnutí.


Katalogové číslo: KPPJZ

Výrobce: Kyjen


Cena: 469.00 CZK

Dostupnost: 2 dnyObjednat       

Super pískající odolná látková ještěrka se dvěma pískátky, které jsou unikátní, jelikož pískají i po několikanásobném prokousnutí!Snad všichni psi milují pískající hračky, to je  přeciznámá věc!:-) Hodně jich však časem přestane pískat a psy už proto nebaví. Tyto super pískající hračky s 2 nebo 3 pískátky je bavit nepřestanou.

 

Pískací hračky pro štěňata - odolné ještěrky z materiálu, ze kterého jsou vyrobené i požární hadice, budou stále pískat, i když už budou děravé. Ještěrky nejsou navíc ničím vyplněné.
 

Pokud potřebujete něco zajímavého, pískajícího pro svého čtyřnožce, tohle je to pravé.

 

Pískací odolné hračky pro štěňata jsou dostupné ve dvou velikostech a dvou atraktivních barvách, které jsou navíc perfektně vidět i při hře venku.
 

Velikost: 62 x 8 x 4 cm

Hračka je určena pro použití pod dozorem. Poškozenou hračku zvířeti odeberte. Hračky jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, nicméně nejsou určené k úpornému kousání. Není určeno pro děti.Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.