E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Postroj pro psy Hurtta Active Malinový 60 - 80 cm

Hurtta Acitve je špičkový postroj pro psy všech plemen, jedná se o novinku z kolekce Hurtta. Postroj na psa je plně nastavitelný, reflexní a s rozložením tlaku mezi hrudní a bederní část. Maximálně komfortní postroj pro psa.


Katalogové číslo: HASP

Výrobce: Hurtta - výhradní dovozce Henry Schein, s. r. o.


Cena: 1119.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Hurtta Active je nový typ postroje HURTTA pro psy  a představuje špičkový kompromis sportovního a funkčního vybavení pro aktivní procházky a sportování se psem.

 

Při vývoji postroje pro psy Hurtta byl kladen důraz na správné a rovnoměrné rozložení tlaku, nízkou váhu postroje a co nejvyšší bezpečnost  Vašeho psího kamaráda.

 

Nastavitelný postroj je rozvrhnut dvěma díly - hrudním a zádovým. Zádový díl má také našitou rukojeť, za kterou můžete psa v případě potřeby ŕychle zachytit.  Díly zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku i v případě, že pes intenzivněji táhne, takže nehrozí zatížení zad a krku.

 

Postroje Hurtta jsou velmi vhodné pro psy s problémy se zády nebo krkem, nebo také pro velké tahouny.

 

Celý postroj je vyroben z nových, velice lehkých, funkčních materiálů, které jsou nenáročné na údržbu, samozřejmě zde nechybí hojné množství 3M reflekčních prvků, tudíž nebudete mít problém Vašeho mazlíčka najít i ve tmě. Postroj je při správném nastavení na těle velice stabilní a nijak se nepřetáčí.

 

Jak vybrat tu správnou velikost postroje HURTTA pro Vašeho psa?

 

Pro zvolení správné velikosti postroje změřte obvod hrudníku pejska za předními nohami. Míry uvedené u postroje značí možnost nastavení obvodu hrudního pásu postroje. Pokud tedy má Váš pejsek obvod hrudníku např. 55 cm, zvolte velikost 45-60 cm. Volte velikost postroje s alespoň minimální rezervou v obvodu hrudníku.

 

Rozměry: 60-80 cm

Hurtta Active postroj pro psy

Postroj na psa Hurtta Active


Facebook