E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Dogzilla Dino Tug Small Odolné Dentální přetahovadlo pro psy 27 cm

Odolná hračka pro psy, která díky speciálním výstupkům napomáhá čistit zuby a dásně psa. Hračka je vhodná pro přetahování a aportování. Nylonové třásně vydávají zvuk. Opravdu odolné přetahovadlo pro miniaturní až malá plemena pejsků.


Katalogové číslo: DDTLD4

Výrobce: Dogzilla Petproduct Inc.


Cena: 269.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Dentální hračka pro psy - činka z termoplastické gumy (TPR) s pevným lanem, která je vhodná pro miniaturní až malá plemena psů.
 

Hračka pro psy Dogzilla Dino Tug je hračka vhodná k přetahování, aportování a lehké žvýkání.

 

Speciální výstupky čistí při hře zuby a masírují dásně, napomáhají odstraňovat zbytky usazenin z povrchu zubů a dásní.
 

Činka je vyrobena z termoplastické pryže, uvnitř je pevně tkané lano z odolného nylonu. Třásně na konci činky navíc vydávají pro pejsky velmi atraktivní zvuk.

 

Odolnému přetahovadlu pro psy udělujeme stupeň odolnosti na našem ŽVEJKOMETRU číslo 4, tělo přetahovadla vydrží opravdu hodně. Pokud chcete vědět víc o ŽVEJKOMETRU, VÍCE ZDE.

 

Velikost: 27 x 3 cm

 

Výrobky Dogzilla se vyznačují především svou kvalitou, originalitou, rozmanitostí a bezpečností.

 

Řada hraček Dogzilla nabízí interaktivní hračky, se kterými si psi rádi hrají, které stimulují jejich smysly a které je velmi zajímají. A to především díky jejich vůni, chuti a použitým materiálům, jako jsou guma, termoplastická pryž, speciální nylon nebo pevně tkané lano.Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.