E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Kovová zábrana do dveří pro štěňata a dospělé psy 75 - 85/86 cm

Nastavitelná kovová zábrana do dveří, která zamezuje nežádoucímu vstupu psů a štěňat. Zábrana je opatřena dvířky s bezpečnostním zavíráním


Katalogové číslo: KZDD

Výrobce: Trixie Askino


Cena: 1530.00 CZK

Dostupnost: 3 dnyObjednat       

Kovová zábrana do dveří pro psy, která je nastavitelná do šířky dveří. Kovovou zábranu lze snadno namontovat do zárubní - futer dveří bez vrtání děr a šroubování.

 

Bíle lakovaný kov, snadná údržba. Kovová nastavitelná zábrana do dveří má samostatná dvířka s bezpečnostním zavíráním, navíc lze dvířka otevírat na obě strany, snadno jednou rukou.

 

Zábrana pro psy bezpečně a jednoduše zamezí přístupu psům, štěňatům, ale i malým dětem například do kuchyní, na schody, do obýváku atd.

 

Kovové ohrádky a zábrany nezasíláme novým zákazníkům na dobírku, ale vystavujeme zálohovou fakturu na 50% částky zboží a po jejím uhrazení, odesíláme zbytek dobírkou, samozřejmě bez další platby poštovného a balného. Více informací v obchodních podmínkách ZDE bod 7.

 

 Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.