E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Krmivo pro starší psy Barking Heads Golden Years 2 kg

Vyvážené holistické krmivo určené pro starší psy všech plemen zhruba od 7 let věku v závislosti na velikosti daného plemene. Granule Barking Heads pro staré psy s obsahem čerstvého kuřecího masa napomáhají předcházet svalové atrofii.


Katalogové číslo: BHGY2

Výrobce: Barking Heads Henry Schein, s. r. o.


Cena: 348.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Speciálně formulováné krmivo Barking Heads pro stárnoucí a starší psy poskytuje maximální péči pro Vašeho psího seniora.


Jakmile se naši psí kamarádi dostanou do let, potřebují adekvátní změnu šitou přímo na jejich kožíšek.


Krmiva pro starší psy často obsahují méně proteinů, poslední výzkumy ale ukázaly, že starší psi potřebují VÍCE proteinů a méně tuků než mladší psi.


Když se váš miláček dostane do „zlatého věku“, jeho potřeby se tak začnou měnit. Krmivo Barking Heads Golden Years obsahuje jedinečnou kombinaci snadno stravitelných složek, s přidanými přírodními antioxidanty, prebiotiky MOS a FOS, L-karnitinu (ten napomáhá transportu mastných kyselin) a přípravku pro péči o klouby „extra“ si váš pes bude zase vykračovat jako mladík!


Snížená obranyschopnost vyžaduje posílení ve formě vyšších hladin buněčných antioxidantů, věkem změněné chrupavky podporu kloubními mazivy glukosaminem a chondroitinem ve vyšší, než záchovné dávce a navíc protizánětlivé MSM pro dny, kdy se hůře skáče na oblíbené křeslo, i když psím seniorům už bychom měli pomáhat vyskočit a zásadně nenechávat chodit po schodech.


S péčí navíc se vrací do zmoudřelých očí jiskra jara a tlapky se rozpomínají na pružný krok tak jako tenkrát, zamlada:-).


Složení:

Sušené kuřecí maso min. 29%*, hnědá rýže, brambory, ječmen, oves, čerstvý pstruh, hrášek, vojtěška, přírodní aroma, lososový olej, kuřecí tuk, mořské řasy, sušená rajčata, balíček pro klouby a vazy Hip & Joint ( glukosamin 1000 mg/kg, MSM 1000 mg/kg, chondroitin 700 mg/kg ), sušená mrkev, sušená jablka, sušené brusinky, prebiotika MOS+FOS, L-karnitin 200 mg/kg .

* Ekvivalent obsahu čerstvého masa min. 150g/100g granulí.

 
Facebook