E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Plenky pro psy, vzorky krmiva

Plenky pro psy, pleny pro psy

Máte doma starého pejska, který má již problém s udržením své potřeby? Nebo máte pejska po úrazu pánve, zad, nebo po operaci či chcete plenky pro psy zakoupit pro hárající fenku? V našem e-shopu nabízíme osvědčené a zákazníky prověřene kvalitní plenky značky Trixie, které jsou nabízeny v několika velikostech. Plenky pro psy se snadno nasazují a upevňují pomocí dvou suchých zipů. Vysoce absorbční jádro pohlcuje rychle tekutiny a eliminuje případné pachy. Při správně zvolené velikosti plenky nikterak psy ani feny neomezují v pohybu.

Nejste si jistí velikostí plenek pro psa?

U každé z plen je uvedena orientační velikost, která se porovnává s naměřeným obvodem slabin (kolem pasu psa před zadníma nohama), nicméně není např. jezevčík jako jezevčík a proto nabízíme možnost zaslání jednoho kusu plenky.

Sleva na plenky pro psy

V případě, že Vaše objednávka bude jednorázově obsahovat více než 20 kusů plen stejné velikosti, poskytne Vám náš obchod na plenky slevu - 3% + 1 kus plenky GRATIS. Sleva se vztahuje pouze na plenky ve Vaší objednávce a nesčítá se s dalšími slevami z našeho obchodu. Pokud u nás nakupujete plenky pravidelně, alespoň 6 x ročně, obdržíte v šesté objednávce plenek 1 kus ZDARMA.

 

Plenky a pleny pro psy můžete zakoupit ZDE v našim obchodě.

Facebook