E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Kdo jsme?

Dovolte mi přivítat Vás na stránkách internetového obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky. Chovatelské potřeby TURNOV.


Jmenuji se Hana Bergmanová, žiji v samém srdci Českého ráje a jsem provozovatelkou internetového obchodu pro psy a pro kočky ALL4DOGZ.cz. Vzhledem k tomu, že mne od útlého dětství provázeli různí domácí mazlíčci od pakobylek, potkanů, koček počínaje a psy konče, nacházela jsem i zálibu v různých chovatelských potřebách, kterými jsem hojně zásobovala naší domácnost. Nakonec má "sbírka" zašla tak daleko, že mi rodiče doporučili, abych si otevřela vlastní obchod s chovatelskými potřebami, a tak jsem tak učinila.:-)


Internetový obchod ALL4DOGZ funguje od roku 2009 a nabízí velmi bohatou nabídku kvalitních chovatelských potřeb pro pejsky a kočky. Zboží do našeho e-shopu vybíráme velmi pečlivě a také jej osobně zkoušíme a testujeme našimi psími parťáky.

 

V obchodě můžete zakoupit velmi oblíbené zboží značky Hurtta a to od pelíšků, obojků pro psy a kočky, kšírků až po psí známky a hračky pro psy. U nás také věnujeme velkou pozornost krmivům a granulím pro psy a kočky. Zákazník si může vybrat z pestré nabídky kvalitních tzv. nekomerčních krmiv (to jsou ta, která si dokáží udržet kvalitu surovin, ale i pevnou cenu v kamenných obchodech i e-shopech), ale také z nabídky krmiv komerčních, jež vybíráme s velkou opatrností, jelikož je již alarmující, kolik těchto krmiv pochází z tzv. "šedého dovozu" a jsou pro Vaše mazlíčky velmi nebezpečné.


Svědomitě a čestně zde prohlašujeme našim zákazníkům, že veškerá krmiva odebíráme prokazatelně pouze od přímých akreditovaných a certifikovaných dovozců pro Českou republiku (viz "Naši dodavatelé)
Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto se Vám budeme snažit vždy vyjít vstříc a maximálně vyhovět Vašim přáním, požadavkům a potřebám díky našemu individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit s Vašimi dotazy, ale i připomínkami.


Věřím, že nakupování v našem internetovém obchodě pro Vás bude radostí a budete se k nám rádi vracet.heart


Za tým internetového obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz


Hana Bergmanová

Facebook