E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Inkontinenční kalhotky a plenky pro psy

Kategorie: Inkontineční kalhotky pro psy


inkontinence psa, inkontinenční plenky pro psy, inkontinenční kalhotky pro psy, hárací kalhotky pro fenky, inkontinenční pásy pro psy, počůrávání psa, pes ucvrkáváTrpí váš pes inkontinencí nebo-li únikem moči? Pak jste správně v našem internetovém obchodě, který vám může nabídnout inkontinenční kalhotky a inkontinenční pásy pro psy. Ať už máte psa, který trpí inkontinencí po úraze, po operaci nebo ke stáří, mohou se vám hodit plenky pro psy. Inkontinenční kalhotky pro psy lze samozřejmě také využít jako hárací kalhotky pro feny, jelikož jsou kalhotky vyrobeny z velmi savého materiálu, který je vypodložen neprosakující vrstvou, která je schopna zadržet menší únik tekutin. Inkontinenční kalhotky jsou pratelné, takže je můžete použít vícekrát. Inkontinenční pásy pro psy jsou vhodné spíše pro velmi mírnou inkontinenci nebo například v případě, že s pejskem cestuje a bojíte se aby neznačkoval např. nábytek v cizím prostředí. Pokud váš pes nebo fena trpí silnou inkontinencí, neudrží moč vůbec, tak jsou pro ně vhodné jedině plenky pro psy, které jsou ultrasavé a jsou schopny zadržet velké množství tekutin, případně výkalů a jsou jednorázové.

 

Nejste si jistí velikostí plenek pro psy nebo velikostí inkontinenčních kalhotek pro psy? Ptejte se se nás zde, vždy všem odpovíme. Pokud máte jakékoli tipy, návrhy, přípomínky na toto téma, podělte se s námi a ostatními o vzájemnou pomoc.



seřadit          
2016-08-11 14:24
Česky

Inkontinenční kalhotky pro psy

Dobrý den,

chci se zeptat na rozměry u inkontinenčních kalhotek pro psy, jelikož mi nejsou jasné. Jedná se o poloměr? Pro jak velké psy jsou inkontinenční kalhotky určeny? Předem děkuji za odpověď.



Facebook