E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Stříhací strojky na psy, profesionální stříhací strojky pro úpravu psů


Kategorie profesionálních stříhacích strojků na psy, ze které si vybere každý. Nabízíme například stříhací strojky na psy značky Oster, Andis, Braun Aesculapa atd. Ke stříhacím strojkům na psy lze také zakoupit náhradní stříhací nože, hlavy. Poskytujeme servis stříhacích strojků pro psy, které byly prokazatelně zakoupeny v našem obchodě.

UPOZORNĚNÍ! Zcela novým zákazníkům, kteří nakupují v našem e-shopu poprvé, si vyhrazujeme dle obchodních podmínek, nezasílat tyto strojky na dobírku (uvedeno také u každého strojku zvlášť).


Kategorie: HYGIENA, ANTIPARAZITIKA > HŘEBENY, NOŽE, STROJKY > Stříhací strojky na psy


    

Aesculap FAV II 5 GT105 Profesionální stříhací strojek

Profesionální střihač vhodný do psích salonů nebo pro domácí použití na úpravu všech plemen psů. Strojky řady Aesculap patří mezi špičku v oblasti úpravy a stříhání psů.

9950.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Andis AGC 2 Profesionální dvourychlostní stříhací strojek na psy

Andis AGC 2 je velmi výkonný špičkový dvourychlostní profesionální strojek, který se nepřehřívá, s tichým chodem. Doporučujeme jak pro profesionální psí salóny, tak i pro domácí použití na stříhání a úpravu psů.

4670.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Andis AGC 2 Super Dvourychlostní profesionální stříhací strojek na psy

Špičkový profesionální stříhací strojek se silným motorem a dvěma volitelnými rychlostmi. Stříhací strojek určený obzvláště pro profesionální psí salony pro kvalitní úpravu srsti psů.

4689.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

ANDIS AKU Company USA Profesionální stříhací strojek na psy

Opravdu špička mezi profesionálními stříhacími strojky pro psy. Kompatibilita s mnoha sříhacími hlavami různých značek. Stříhací strojek je plně dobíjecí, takže vám při práci nepřekáží kabel.

8140.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Andis PM-1 Stříhací strojek na psy set

Výkonný stříhací strojek na psy s bohatým příslušenstvím a v elegantním provedení. Strojek na stříhání psů je spíše určen pro domácí použití.

1480.00 CZK
Dostupnost: 14 dnů

Braun Aesculap Favorita Profesionální stříhací strojek na psy

Špičková a profesionální kvalita to je stříhací strojek Braun Aesculap Favorita s celosvětovou tradicí. Nabízí výběr ze 17 druhů stříhacích nožů. Doporučujeme pro psí salony.

9970.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Braun Akkurata Aesculap Profesionální stříhací strojek pro psy

Velmi kvalitní dobíjecí profesionální stříhací strojek s digitálním displayem a výklopným nožem s vícenásobným broušením a se sadou pěti nástavců.

5999.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Oster Golden A5 Profesionální dvourychlostní stříhací strojek na psy

Vysoce kvalitní profesionální stříhací strojek pro psy renomované značky, dvourychlostní, snadná údržba. Dopručuje pro psí salony, chovné stanice nebo veterináře.

4330.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Oster Golden A5 Profesionální jednorychlostní stříhací strojek na psy

Vysoce kvalitní profesionální stříhací strojek renomované značky, snadná údržba. Doporučujeme pro specializované psí salony nebo chovné stanice.

3970.00 CZK
Dostupnost: 1 den

Oster Mark II - Poloprofesionální stříhací strojek

Stříhací strojek vhodný do menších psích salonů nebo pro chovatele psů.

2530.00 CZK
Dostupnost: 2 dny
Facebook