E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Šampony na psy, veterinární šampony, šampon proti svědění pro psy


Nabídka kvalitních a ověřených značek kosmetických přípravků pro psy jako jsou šampony pro psy Nobby a Pet Head, které jsou jemné, nedráždí pokožku a účinně myjí srst Vašeho psa. Pokud Vašeho psa trápí suchá a svědivá pokožka, doporučujeme šampony pro psy Virbac, což jsou speciální šampony pro psy se svědivou pokožkou, alergií a citlivou kůží.


Kategorie: HYGIENA, ANTIPARAZITIKA > ŠAMPONY PRO PSY

Podkategorie:

    

Menforsan Aloe Vera Šampon zklidňující, léčivý 200 ml

Velmi jemný přírodní šampon pro psy, který je vhodný pro ty, které trápí velmi citlivá pokožka, trpí kožními problémy, svědivostí. Obsah Aloe Vera zklidňuje a účinně hydratuje.

195.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Anti-dandruff Šampon proti lupům s citronem 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy, který obsahuje přírodní extrakt z citronu, který účinně napomáhá zacelovat pokožku, hydratovat. Šampon má pečlivě vyvážené pH, vhodný pro velmi citlivou srst.

195.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Biotin Šampon s přírodním biotinem 300 ml

Přírodní šampon španělské značky, který je vhodný při lámavé a vypadávající srsti nebo pro srst bez lesku. Šampon pro psy s regeneračními účinky, který napomáhá proti vypadávání srsti.

215.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Black Fur Šampon pro intenzivní barvu černé srsti 300 ml

Přírodní španělský šampon pro psy s černousrstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zvýrazňuje přirozený černý odstín srsti Vašeho psa.

183.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Black Fur Šampon pro intenzivní barvu černé srsti 5 L balení vhodné pro psí salony

Přírodní španělský šampon pro psy s černousrstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zvýrazňuje přirozený černý odstín srsti Vašeho psa.

955.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Brown Fur Šampon pro zvýraznění hnědé srsti 300 ml

Přírodní španělský šampon pro psy s hnědou a rezavou srstí. Šampon Menforsan je velice jemný a účinně zesvětluje přirozený odstín srsti Vašeho psího kamaráda.

183.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Foam Shampoo with Aloe Vera Pěnový suchý šampon s Aloe Vera pro psy 200 ml

Přírodní pěnový šampon pro psy obsahuje čistě přírodní a velmi účinné látky, které bez použití vody odstraňují pachy a nečistoty ze srsti psa. Pěnový šampon je vhodný pro psy, kteří se neradi vodu.

259.00 CZK
Dostupnost: skladem

Menforsan Mink Oil Ochranný šampon s norkovým olejem 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy, který obsahuje blahodárný norkový olej pro maximální výživu srsti. Šampon je velmi vhodný pro psy výstavní s pěstěnou srstí, ale také pro ty, kteří mají srst matnou bez lesku.

182.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Moisturizing Hydratační šampon se zeleným jablkem pro psy 200 ml

Přírodní revitalizující šampon pro psy, kteří mají velmi suchou pokožku, lámavou a matnou srst. Výtažky z jablíčka obsahují antioxidanty, které srst a kůži provzdušní velmi jemně.

195.00 CZK
Dostupnost: 2 dny

Menforsan Odour Eliminator Šampon eliminující zápach srsti 300 ml

Čistě přírodní šampon pro psy s vůní skořice, která účinně napomáhá eliminovat případný zápach srsti psa. Šampon pro psy navíc hydratuje a zanechává srst krásně hebkou.

230.00 CZK
Dostupnost: 2 dny
Facebook