E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Pomáhejte s námi vybraným útulkům pro psy a pro kočky

JAK MOHU POMOCI ÚTULKŮM PRO PSY A PRO KOČKY?

Náš internetový obchod ALL4DOGZ spolupracuje každý rok s vybranými útulky po celé České republice a to pravidelně ve formě materiálních darů, ale i finančních.


Příspěvky si můžete kdykoli ověřit přímo na stránkách nadačních fondů nebo útulků, které mají ve většině případech transparetní konta a informují o příspěvcích od dárců na svých stránkách. Další variantou ověření je možnost kontaktovat danou organizaci písemně, telefonicky a informovat se o naší spolupráci. 


Dále můžete přispět libovolnou koupí zboží z našeho obchodu - krmiva pro kočky, hračky, pamlsky, konzervy, kapsičky pro kočky atd. a nebude Vám účtováno žádné dopravné a balné, protože doprava darovaného zboží pro pejsky v útulcích je v tomto případě ZDARMA.

Do poznámky k objednávce prosím nezapomeňte připsat jakému útulku či fondu chcete svou objednávku věnovat. Např.: Objednávku zaslat nadačnímu fondu a útluku Dášeňka.


Jako způsob platby zvolte převodem přes účet a v případě zájmu Vám daný fond vystaví samozřejmě potvrzení o daru pro daňové účely.

Takto darované předměty budou odesílány příslušným útulkům pro psy nebo pro kočky a nadačním fondům vždy na konci kalendářního měsíce s tím, že u každého balíčku bude uvedeno jméno a příjmení samotného dárce, které bude i uvedeno na našich stránkách s poděkováním i na stránkách daného útulku pro psy a útulku pro kočky.

V současné době spolupracujeme s útulkem Dášeňka, který zaštituje Liga na ochranu zvířat ČR.


Velmi si cenímě těch, kteým není v dnešní době lhostejný osud bezbraných nevinných a živých tvorů, děkujeme Vám!

Facebook